statystyki szczegółowe

Aktualności

KANONADA NA BYCZYNIE

• autor: Patrykocz, 2015-03-22 16:59

Kolejny wygrany mecz zanotował LKS Sazan Pęczniew, który w niedzielę rano pokonał 6:7 (0:4)   juniorską drużynę LKS Ner Poddębice.

Pierwsza połowa:
Od pierwszych minut do ataku rzucili się ambitni juniorzy, jednak nie potrafili znaleźć sposobu na skierowanie piłki do bramki Sazana Pęczniew. Nie wykorzystane sytuacje zemściły się na nich w drugim kwadransie gry. Testowany napastnik Sazana Pęczniew dwukrotnie skierował piłkę do bramki bezradnego goalkeepera. Gole dodały gościom pewności siebie, czego efektem były kolejne dwie bramki testowanego napastnika. Do przerwy Sazan Pęczniew prowadził różnicą czterech goli.

Druga połowa:
Tym razem to Pęczniewianie rozpoczęli od szturmowania bramki rywala i już w pierwszym kwadransie drugiej odsłony zdobyli kolejnego gola. Dobre podane na bramkę zamienił Piotr Walczak. Rozpędzeni goście w przeciągu kilku minut prowadzili już 0-6. Sędzia odgwizdał rzut karny, który pewnie wykonał Marek Ciepłoch. Juniorzy nie poddali się i walczyli dalej, co przyniosło bramkę kontaktową. Sazan również nie złożył broni. Efektownym rajdem ze skutecznym uderzeniem na bramkę popisał się testowany skrzydłowy (1-7). Wydawałoby się,że kolejne gole dla Sazana to kwestia minut. Tymczasem do głosu doszli gospodarze, którzy zaaplikowali jeszcze pięć bramek. Mecz zakończył się wynikiem 6-7 dla Sazana Pęczniew.

Podsumowanie:
Pęczniewianie przystąpili do tego meczu w okrojonym składzie, z 4 zawodnikami testowanymi. Niemniej jednak udowodnili, że są w stanie wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Brawa należą się za pierwszą część spotkania, w której zdominowali przeciwników. W drugiej odsłonie drużyna usiadła, jednak nie dała wyrwać sobie zwycięstwa.

NER PODDĘBICE(JUNIORZY) 6:7 (0:4) LKS SAZAN PĘCZNIEW
BRAMKI: 4x zawodnik testowany, 1x Piotr Walczak, 1xMarek Ciepłoch, 1x zawodnik testowany.
ŻÓŁTE KARTKI: brak.
BOISKO:  Byczyna.

LKS SAZAN PĘCZNIEW: Patryk Ożadowicz  - Kamil Szubski, Tomasz Igiel (C), zawodnik testowany - zawodnik testowany, Andrzej Wilczyński - Norbert Magnuski, zawodnik testowany, Piotr Walczak, Marek Ciepłoch - zawodnik testowany

ZMIANY: brak.

​KONTUZJOWANI: Przemysław Marciniak, Łukasz Stawiszyński, Jacek Mieszalski, Artur Jewczak.

NIEOBECNI: Krzysztof Stawiszyński, Jakub Soboń, Mariusz Bienias, Tobiasz Grzelak, Marcin Twardowski, Radek Krzesiński, Szymon Domżał, Jakub Tomczyk, Grzegorz Kurzawa, Damian Cichoń, Damian Kwiatkowski, Tomasz Kaczmarek, Krzysztof Drewnisz.